Yosun Duvar & Dikey Bahçe Tasarım Çözümleri

Detaylara önem veren, etkin bir planlama eşliğinde tutkulu çalışmayı seven bir tasarım ekibe sahibiz. Tecrübemiz eşliğinde en iyi tasarım çözümünü sunmak için baştan sona tüm süreçlerle bire bir ilgileniyoruz ve Doğayı duvarlarınıza taşıyoruz.

Sağlıklı bir yosun duvar veya dikey bahçe tasarım kurgusu elde etmek için proje ihtiyaçlarının doğru analizi büyük önem taşır.

Bu noktada, proje detaylarını uzman ekibimizle inceleyip, eskiz ve dijital çizimler aracılığıyla size özel hazırladığımız kompozisyonu sunuyor, sağlıklı ve ilgili bir süreç yönetimi sağlıyoruz.

Atölye olarak yaptığımız işe sanat gözü ile bakıyor, çalışmalarımızı birer sanat eseri olarak görüyoruz. Yeni ve farklı tasarımlar oluşturmak bizleri heyecanlandırıyor.

Yürüttüğümüz bu süreçte, taleplerinizi ve fikirlerinizi tecrübemiz ile buluşturup, size ait en özgün hikayeyi oluşturmaya gayret ediyoruz.

Yosun Duvar & Dikey Bahçe Tasarım Süreci Adımları

Nasıl çalıştığımızı keşfedin!

1. Proje Analizi

Projenin ilk aşamasında Flowerbox Art; proje ortamı, uygulama alanı ve altyapısı, alanının çizimleri ve resimleri gibi tasarım açısından değerli bir takım temel bilgilere ihtiyaç duyar.

Bu bilgiler ışığında uygulamanın elverişli olup olmadığına karar verilir. Ardından tasarımda kullanılacak bitkiler ve renkler ortak görüşmeler neticesinde belirlenir. Üretim ve teslimat zamanlamaları değerlendirilip satın alma sürecine girilir.

2. Tasarım ve Üretim

Uzman ekibimiz, paylaşılan bilgi ve ölçülere göre müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda tasarım alternatifleri üretmeye başlar. Tasarımın netleşmesinin ardından satın alma işlemi her iki tarafça onaylandıktan sonra, proje üretim planlamasına alınır.

Planlama kesim, yerleşim ve üretim şeklinde ilerler. Yosunlar ve bitkiler tamamen uygulandıktan sonra tasarım ekibi son rötuşları yapar. Bu işlemin ardından ürünler kargoya hazır hale gelecektir.

3. Nakliye ve Kurulum

Talep edilen zamanlamaya bağlı olarak hem denizyolu hem de hava yolu taşımacılığı seçenekleri mevcuttur. Uluslararası teslimatlar için verdiğimiz hizmete iç-dış gümrükleme de dahildir. Böylece kapıdan kapıya nakliye hizmeti sorunsuz bir şekilde sağlanmaktadır.

Kurulum sürecinde ürünlerle birlikte uygulama yöntemini gösteren bir kılavuzu gönderilmektedir. Kurulum işlemleri müşterinin tercihlerine bağlı olarak ekiplerimiz veya müşterinin kendisi tarafından organize edilebilir.

4. Garanti ve Satış Sonrası Destek

Önerilen kullanım koşulları dahilinde, herhangi bir bakım gerektirmeden formunu, tazeliğini ve doğal görünümünü koruyan ürünlerimizin 7 yıl garantisi bulunmaktadır. Flowerbox Art, garanti süresi boyunca ilgili tüm ihtiyaçlarınız için yardımcı olacaktır.

Tasarım Modelleri

Özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış kapsamlı çözümler üretiyoruz.