İŞ Bankası

Müşteri:
Türkiye İş Bankası
Yer:
İstanbul
Proje:
Çevik Atölye Ofis Tasarımı

Proje Özellikleri

Bitkilerimizin sağladığı pozitif enerji ile doğanın dinlendirici ve iyileştirici etkisini Çevik Atölye ofisleri ile buluşturduk. Doğa ile iç içe, verimli ve keyifli bir çalışma ortamı kurgulayarak, tasarımlarımızı Çevik Atölye’nin yenilikçi konsepti ile bir araya getirdik.

Yaklaşık 20 m2 olan dikey bahçe uygulamamızda, doğal dokunuşları simgeleyen ve doğrusallıktan uzak bir tasarım olgusu planladık. Tasarımda yer alan bitkilerin ağaç dalları ile uyumu konusunda, doğanın asimetrik ve özgün ilerleyişini temel alarak kurgumuzu tamamladık.

Ofislerde doğanın sağladığı pozitif enerjiye belki de en çok ihtiyaç duyulacak alan toplantı odalarıdır. Bu düşünceden yola çıkarak, açık toplantı salonlarının çevresine doğal yosun ve ağaç tasarımları uyguladık.

Yaratıcı tasarım çözümlerinin kullanımı, detaylara gösterilen özen ve müşterinin ihtiyaç ve tercihlerine odaklanmamız sayesinde, projemiz işlevsellik ve estetik çekicilik arasında uyumlu bir denge kurmuştur.

Müşteri Bilgisi

İş Bankası’na ait Çevik Atölye, içinde farklı disiplinleri ve yetkinlikleri barındıran takımların, çevik çalışma prensipleriyle İş Bankası’nın işletme segmentindeki mevcut ve potansiyel müşterilerine yönelik hedeflerini gerçekleştirmek üzere çalıştığı bir departmandır.